KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16925017
nr 1692 5017
Oidentifierad konstnär. Flickporträtt, ej signerad, omkring 1900. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x23 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:00:55
200 kr